رزلاته با چای ارل گری

رز لاته با چای ارل گری و نارگیل

رز لاته یک نوشیدنی فوق العاده خوش رنگ و خوش طعم است که احتمالا اسم آن کمتر به گوشتان خورده. طرز تهیه این لاته خوشمزه بسیار ساده است و ...
ادویه زعفران

ادویه زعفران و 5 مورد استفاده!

زعفران ادویه گرانبهای ایرانی با عطر و بوی بی نظیری که به غذا میدهد، همیشه یکی از چاشنی های مورد علاقه در آشپزی ایرانیست. خواص زعفران د...
زعفران ارگانیک

زعفران ارگانیک

در فرایند تولید زعفران ارگانیک از هیچ نوع ماده شیمیایی استفاده نمیشود و در واقع تولید محصولات ارگانیک نوعی از کشاورزی بدون دخالت آفت کش ها، ترکیبات و کودهای شیمیایی است که در طول پروسه کاشت تا برداشت با مدیریت مهندسین ناظر اعمال میشود.

شربت زعفران

شربت زعفران و تخم شربتی

شربت زعفران از نوشیدنی های محبوب سنتی ایرانیست و با توجه به اینکه تهیه آن نیاز به صرف زمان زیادی ندارد، از بهترین گزینه های پذیرایی در روزهای گرم تابستان است.

زرشک پلو با مرغ زعفرانی

زرشک پلو با مرغ زعفرانی

زرشک پلو زعفرانی از غذاهای پرطرفدار و لذیذ ایرانیست که از قدیم زینت سفره ها و مهمانی ها بوده است. زرشک پلو زعفرانی مجلسی معمولا با مرغ سرو میشود و پیشنهاد میکنیم در طبخ آن از ران مرغ، برنج با کیفیت ایرانی، زعفران اعلا و کره استفاده کنید.

مصاحبه اختصاصی مدیر دفتر نمایندگی آلمان تامسی با خبرگزاری ایلنا

مدیرعامل کانون بانک‌های ایرانی در اروپا گفت: مدیرعامل اینسکس چند نفر جدید را برای بخش‌های مختلف دفتر این شرکت در پاریس استخدام کرده‌ است. ظاهراً تعداد معامله هم پس از بررسی‌های مختلف انتخاب شده تا در صورت مهیا شدن شرایط به صورت آزمایشی انجام شود.