درباره تامسی

گروه زعفران تامسی با بهره گیری از متخصصین صنعت کشاورزی و آزمایشگاه های مجهز کنترل کیفیت مطابق با استانداردهای جهانی در راستای ارائه محصولات غذایی با بالاترین کیفیت و بصورت تخصصی در زمینه صادرات زعفران فعالیت میکند.
زعفران تامسی طی سالها تلاش بی وقفه کارشناسان و متخصصان ایرانی، امروز از ارزشمند ترین و با کیفیت ترین محصولات صادراتی ایران به شمار میاید که در بازار جهانی جایگاه خود را نه تنها در مصارف خانگی بلکه در صنایع دارویی و آرایشی نیز مستحکم کرده است.

مطالعات مستمر آزمایشگاهی کارشناسان گروه زعفران تامسی موجب افزایش علاقه مندی کشورهای اروپایی و آسیایی در استفاده نوین از گیاه زعفران در داروسازی و درمان بیماران شده است که خود افتخاری برای موفقیت کشورمان در امر صادرات است.

video

محوریت اصلی گروه زعفران تامسی همواره جلب رضایت مشتری بوده است و در همین راستا خطی مشی مشخصی را دنبال میکند:

ارائه زعفران ارگانیک با بالاترین کیفیت به مصرف کنندگان داخلی و خارجی، بالا بردن سطح آگاهی عمومی از خواص و موارد مصرف این گیاه با ارزش، شناسایی بازارهای بین المللی و حضور موثر و مستمر در این زمینه، ایجاد اشتغال و کار آفرینی برای کشاورزان منطقه و ارتقاﺀ سطح کیفی و کمی محصولات و ارائه محصولات بر پایه سلامتی مصرف کنندگان از جمله این ارزش ها میباشد.

اهداف ما به این موارد محدود نمیشود و همواره در جستجوی کشف افق های جدید در زمینه تولید و بازرگانی محصولات غذایی هستیم.

مدیریت مجموعه تامسی همواره با تعهد به اجرای الزامات استاندارد های  ISO 22000 و  ISO 3632 ، الزامات تکریم مشتری و همچنین اعتقاد به بهبود مستمر مطابق شاخص های تعریف شده، روند پیشرفت سازمان را مورد پایش قرار داده تا از اثربخشی سیستم مدیریت کیفیت استقرار یافته اطمینان حاصل کند.