درباره تامسی

video
گروه بازرگانی تامسی متشکل از شرکت های مختلف با هدف حمایت از جامعه علمی، فرهیختگان، نخبگان و مخترعان محترم در خصوص تولید انبوه و تجاری سازی ایده ها و اندیشه های علمی و صنعتی، تشکیل و تلاش های بی وقفه خود را از همان ابتدا آغاز نمود. لکن پس از تلاش های مستمر در حوزه تحقیقات گیاهان دارویی، طب سنتی و کسب نتایج و تجربیات موفق در این حوزه، اکنون بصورت ویژه و با رویکردی نوین در عرصه تولید، بسته بندی و صادرات طلای سرخ ایران « زعفران » با نام تجاری « تامسی » به حیات خویش ادامه می دهد.  ما درصدد هستیم تا با در اختیار قراردادن مرغوب ترین و سالم ترین زعفران ایران به مشتریان خود، بسوی ارتقای شناخت و نیز ترویج فرهنگ مصرف زعفران به عنوان گیاهی معطر و با خواص دارویی فراوان اقدام نماییم.
همچنین دربرنامه های این شرکت، تولید فرآورده های دارویی و صنعتی از زعفران آمده است که با تلاش و پشتکار نخبگان همکار خود، در حال تکمیل مطالعات اولیه و آزمایشات ابتدایی آن میباشیم. درحال حاضر این شرکت می کوشد تا با تکیه بر آخرین دستاوردهای علمی، صنعتی و زیست محیطی، فرایند تولید تا بسته بندی و پخش را برای عرضه زعفران مرغوب، با کیفیت و البته عاری از آلودگی های محیطی به انجام برساند، چرا که بر این باوریم که مشتریان ما لایق بهترین ها هستند.
درآخر، این شرکت با راه اندازی دفاتر نمایندگی انحصاری خود در کشورهای مختلف از جمله چین، استرالیا و اروپا با مرکزیت آلمان، گام های مهم و مثبتی برای حضور در بازارهای جهانی برداشته است. همچنین در بخش داخل کشور نیز نمایندگی انحصاری تبلیغات، بازاریابی و فروش TAMSI نیز به شرکت خدمات و ارتباطات مالی آرمین سپنتا اعطا گردید.